چاپ برند سین و ط بر روی باکس

چاپ برند سین و ط بر روی باکس - چاپ صنعتی ایساتیس

چاپ روی باکس هایی که بانوان برای نگه داری جواهرات خود استفاده می کنند ، می تواند علاوه بر زیبایی و جذابیت ، راه مناسبی برای تبلیغات شما باشد . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس قابلیت چاپ روی هر جنسی مانند شیشه ، پلاستیک ، چوب ، مقوای ضخیم و … را داشته است . تمامی چاپ های انجام شده در این مجموعه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسنل کار آزموده در نهایت دقت و ظرافت انجام شده است . در ادامه به بررسی بیشتر چاپ برند سین و ط بر روی باکس خواهیم پرداخت.

استفاده از دستگاه تامپو برای چاپ برند سین و ط بر روی باکس

چاپ انجام شده روی این باکس ها به دو روش طلاکوب و تامپو می باشد که در این مطلب روش چاپ تامپو را شرح خواهیم داد. برای انجام چاپ تامپو روی محصولات باید کلیشه هایی از جنس فولاد و استیل ساخته شود و از پدهای سیلیکونی برای انتقال رنگ استفاده گردد . به این صورت که رنگ با استفاده از پد های سیلیکونی از روی کلیشه برداشته شده و روی باکس ها قرار می گیرد. رنگ های استفاده شده در این نوع چاپ درجه یک و آلمانی می باشد که شفافیت و درخشندگی آن سبب جذابیت چاپ برند سین و ط بر روی باکس شده است . همچنین این رنگ ها در برابر عوامل محیطی مانند نم و رطوبت ، سایش دست و … مقاومت بالایی داشته و به هیچ عنوان رنگ پریده نخواهد شد. پس از انتقال رنگ ، باکس ها درون دستگاه تثبیت رنگ قرار می گیرد تا چاپی با دوام و ماندگار داشته باشیم. تمامی چاپ های انجام شده در مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قابلیت چاپ روی قطعه با هر سایز از کوچک ترین تا بزرگ ترین را دارد .

استفاده از فویل برای چاپ برند سین و ط بر روی باکس

پس از اتمام چاپ تامپو روی این باکس باید با استفاده از قالب های مخصوص ساخته شده چاپ طلاکوب روی آن انجام شود . این نوع چاپ با استفاده فویل های با کیفیت انجام شده که ضخامت های مختلفی دارد. این فویل ها در رنگ بندی آبی ، زرد ، قرمز ، سبز ، طلایی ، نقره ای و … موجود می باشد. این نوع چاپ در دو روش سرد و گرم انجام می گیرد که در مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس از روش گرم به دلیل ماندگاری بالاتر استفاده می گردد . چاپ طلاکوب با استفاده از حرارت و فشار روی باکس ها قرار گرفته شده است . همان طور که در عکس مشاهده می کنید بخشی از چاپ طلاکوب روی چاپ تامپو قرار گرفته که سبب شده چاپ زیبا تری داشته باشیم . ترکیب رنگ طلایی و مشکی جلوه ی زیبا تری را به چاپ روی باکس داده است . پس از اتمام مرحله ی چاپ باید محصولات شما درون بسته بندی های موجود قرار گیرد تا از آسیب دیدن چاپ های روی باکس و نشستن گرد و غبار روی آن جلوگیری شود.

طراحی چاپ برند سین و ط بر روی باکس

طراحی یکی از حساس ترین و تاثیر گذار ترین مراحل چاپ می باشد و طرح چاپ انجام شده بر روی این باکس باید با دقت و ظرافت بالایی انجام شود. به دلیل این که برای چاپ برند سین و ط بر روی باکس از دو چاپ متفاوت استفاده شده است باید طراحی آن به صورتی انجام گیرد که چاپ ها با یکدیگر تداخل نداشته باشد . همچنین طرح هر نوع چاپ باید جداگانه طراحی شود و برای چاپ طلاکوب قالب و جهت انجام چاپ تامپو کلیشه ساخته شود.  طراحی باید در نهایت خلاقیت انجام شود تا نظر هر فردی را جلب نماید و جذاب به نظر برسد . برند و لوگوی چاپ شده روی باکس ها سبب شده تا افراد این اطلاعات را مشاهده نمایند و به خاطر بسپارند . طراحان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس علاوه بر تسلط کامل به نرم افزار های طراحی ، باید به تمامی مراحل چاپ آگاهی داشته باشند . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس کیفیت تمامی چاپ های انجام شده روی قطعات مختلفی که در این مجموعه چاپ شده است را تضمین می کند .

پل های ارتباطی با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انجام مراحل چاپ صنعتی به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید و یا از طریق #چاپ_صنعتی_ایساتیس با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *