چاپ پازل

چاپ پازل - مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

یکی از مهم ترین لوازم سرگرمی که باعث رشد فکری نیز خواهد شد، پازل می باشد. به طور معمول روی این نوع محصول چاپ هایی به کار می رود تا با استفاده از آن ‌ها بتوان طرح هایی را روی پازل ایجاد کرد. در واقع می‌توان گفت که پازل بدون وجود طرح های مختلف کاربردی نخواهد داشت و قطع به یقین باید روی آن از چاپ های مناسبی استفاده کرد. به همین علت چاپ پازل به عنوان یکی از مراحل تولید این وسیله ی سرگرمی شناخته می شود و باید حتما چاپ هایی روی آن قرار بگیرد. این نوع چاپ دارای مزایا و مراحلی است که در ادامه شرح داده خواهد شد.

بررسی میزان نقش چاپ پازل در فروش آن

همان طور که گفته شد چاپ پازل امری ضروری در تولید این محصول می باشد و باید حتماً این کار انجام گیرد. در غیر این صورت پازل بدون کاربرد خواهد بود چرا که نحوه ی استفاده از آن به این صورت است که طرح پازل با استفاده از قطعات آن کامل شود. به همین علت است که باید چاپ را به عنوان یکی از مراحل کامل کننده تولید پازل در نظر بگیریم. با این وجود می‌توان هر نوع طرحی را روی پازل ایجاد کرده و به این صورت این محصول را در طرح های متنوع به علاقه مندان عرضه نمود. علاوه بر آن می توان این محصول را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز در نظر گرفت. در واقع تمامی کسب و کارهایی که با کودکان در ارتباط اند می ‌توانند روی پازل هایی با طرح های گوناگون لوگوی برند خود را چاپ کرده و به این صورت پازل ها را به کودکان و نوجوانان مورد نظر خود هدیه داده و تبلیغات ارزان و مناسبی را ارائه دهند و به این طریق سود بالایی را به دست آورند. در واقع می توان گفت که این نوع چاپ بسیار کاربردی خواهد بود و می‌توان با استفاده از آن فروش محصولات خود را افزایش داد و به این طریق به درآمد بالاتری دست پیدا کرد.

شما می توانید از مقاله چاپ روی بادکنک تبلیغاتی نیز دیدن نمایید.

چاپ پازل - به روش سابلیمیشن

بررسی روش‌ های چاپ پازل

در صورتی که بخواهیم طرح خاصی را روی سطح پازل چاپ کنیم می‌توان از دستگاه چاپ سابلیمیشن برای این کار استفاده نمود. این نوع دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی است و می‌توان با استفاده از آن روی قطعات مختلف مانند پارچه، مقوا، کارت ویزیت تبلیغاتی، فرش های مخصوص و … چاپ ‌های با کیفیتی را ایجاد کرد. در این روش برای چاپ پازل باید از جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن استفاده شود و در کنار آن نیاز به کاغذ مخصوص، چسب سابلیمیشن و پرینتر مخصوص می باشد. با استفاده از این لوازم می‌توان طرح های متنوعی را روی پازل ایجاد نمود و به این صورت جلوه‌ی زیبایی روی آن ها ایجاد کرد. مراحل این چاپ به این صورت است که ابتدا طراحی طرح انجام گرفته و سپس با استفاده از پرینتر آن را روی کاغذ مخصوص چاپ می کنند و بعد از آن کاغذ با چسب مخصوص روی سطح قطعه چسبانده شده و با استفاده از حرارت دستگاه چاپ سابلیمیشن، جوهر روی قطعه قرار خواهد گرفت. بنابراین می‌توان چاپ های با کیفیتی را ایجاد کرد که در طول زمان از روی قطعه پاک نشوند و دارای ماندگاری بسیار بالایی باشند. علاوه بر آن طرح های ایجاد شده کاملا براق و با کیفیت هستند و این نوع چاپ دارای مقاومت بالایی  در برابر عوامل محیطی می باشد. البته در نظر داشته باشید که اگر قصد چاپ لوگو و نام برند خود را روی پازل داشته باشید لازم نیست از دستگاه چاپ سابلیمیشن استفاده شود و می توان این نوع چاپ را به روش چاپ تامپو یا چاپ سیلک انجام داد. این دو روش بسیار ارزان قیمت هستند و در تیراژ بالا انجام می گیرند. به همین علت هزینه تمام شده بسیار مناسب خواهد بود و می توان به این طریق تبلیغات موثری را انجام داده و به سود بالایی دست پیدا کرد.

چاپ پازل در مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس قادر است تا با استفاده از انواع دستگاه صنعتی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک چاپ روی قطعات تولید شده در مجموعه شما را انجام دهد و به این طریق با انحصاری کردن محصول تولیدی، شما را به سود بالایی برساند. چاپ پازل در این مجموعه توسط دستگاه های به روز انجام می‌گیرد و کارشناسانی با تجربه بر این کار نظارت خواهند داشت. بنابراین شما می توانید با اطمینان به ما از چاپ ظریف و دقیقی که روی محصولاتتان انجام گرفته شگفت زده شوید. قیمت این نوع چاپ بسیار مناسب خواهد بود و با توجه به سودی که برای شما ایجاد می کند دارای صرفه اقتصادی بالایی می باشد. با این وجود می ‌توان از این روش برای تبلیغات نیز استفاده کرد و پازل ها را به صورت هدایای تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه داد. یکی از بهترین روش‌هایی که با وجود آن می ‌توان به سود بیشتری دست یافت، استفاده از همین هدایای تبلیغاتی است که با وجود هزینه اندکی که برای آن ها صرف خواهد شد سود بالایی را ایجاد می کنند. از سایر چاپ هایی که در این مجموعه روی هدایای تبلیغاتی انجام گرفته می ‌توان به چاپ روی لیوان، چاپ روی ساک دستی، چاپ روی پد موس و … اشاره نمود. بنابراین به شما پیشنهاد می ‌کنیم تا این فرصت را از دست نداده و با استفاده از این روش‌ ها مخاطبان خود را افزایش داده و به این صورت به درآمد بالاتری دست پیدا نمایید.

راه های ارتباط با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

شما عزیزان می توانید با ورود به صفحه ی تماس با ما از کارشناسان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس در رابطه با انواع روش های چاپ موجود در این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید و با انتخاب روش چاپ مناسب، محصولات تولیدی خود را به چاپی با کیفیت مزین کنید و به این طریق درآمد بیشتری را به دست آورید.علاوه بر آن به شما پیشنهاد می دهیم تا با همراهی ما در اینستاگرام و تلگرام از سایر خدمات صورت گرفته در این مجموعه نیز دیدن نمایید. از شما سپاس گزاریم که تا این لحظه با ما همراهی نمودید و آرزوی سود سرشار برای مجموعه تولیدی شما داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *