چاپ طلاکوب برند eye liner

چاپ طلاکوب برند eye liner-تصویر اصلی

امروزه با استفاده از روش ها و متدهای جدید روز دنیا توانسته ایم روشی از چاپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که به آن چاپ صنعتی گفته می شود . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس با فعالیت در این زمینه طی چندین سال سابقه توانسته است رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب نماید . این مجموعه از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده کرده که قابلیت چاپ با بهترین کیفیت را دارد . شما عزیزان می توانید از چاپ صنعتی که روشی ماندگار برای تبلیغات است ، بر روی محصولات خود استفاده نمایید . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ طلاکوب برند eye liner هستید ، ادامه ی این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .

مزیت های چاپ طلاکوب برند eye liner

چاپ بر روی لوازم آرایشی و محصولات شما می تواند مزیت های بی شماری داشته باشد که در ادامه به بررسی این مزیت ها خواهیم پرداخت . اولین مزیتی که چاپ صنعتی دارد ، این است که سبب افزایش زیبایی محصول شما خواهد شد . یکی از مسائلی که در لوازم آرایشی برای بانوان اهمیت زیادی را دارد ، زیبایی ظاهری محصول بوده و کیفیت چاپ روی آن را مبنا به کیفیت محتوای محصول می گذارند . در صورتی که محصولی چاپ بی کیفیتی داشته باشد ، از خرید آن صرف نظر خواهند نمود . بنابراین زیبایی محصول شما می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش شما داشته باشد . مزیت دیگری که چاپ طلاکوب برند eye liner برای شما خواهد داشت این است که مصرف کننده مکررا چاپ روی محصول را مشاهده خواهد نمود . مشاهده ی مکرر چاپ محصول سبب می شود ، اطلاعات آن در ناخودآگاه شخص ثبت شود و هنگام خریداری مجدد برند محصول برای فرد یادآوری گردد . این نوع روش از تبلیغ بر خلاف روش های دیگری که برای تبلیغ وجود دارد مانند چاپ تراکت ، چاپ بنر ، تبلیغات مجازی و … ماندگاری بیشتری داشته و می توانید با صرف هزینه ی بسیار مناسبی از این روش تبلیغاتی ماندگار بهره مند شوید .

 

شما عزیزان می توانید چاپ ترانسفر برند crown plaza نیز مطالعه نمایید .

 

نقش طراحی چاپ طلاکوب برند eye liner

برای چاپ روی محصول شما باید در اولین مرحله روش چاپ روی محصول انتخاب شود . این امر توسط نیرو های متخصص مجموعه چاپ صنعتی با توجه به سایز ، ابعاد ، انحنا ، جنس و … انجام می گردد . پس از انتخاب روش چاپ باید ضخامت مناسبی از ورق های متالایز برای چاپ روی محصول انتخاب شود که پس از چاپ ، ورق ها پوسته نشود . طراحی سومین مرحله برای چاپ روی محصول به حساب می آید ، مهم ترین و تاثیر گذار ترین مرحله ی چاپ است . این مرحله توسط طراحان مجموعه چاپ صنعتی در نهایت دقت و ظرافت انجام می گیرد و باید علاوه بر تسلط به نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ و کورل ، به تمامی مراحل چاپ صنعتی نیز آگاهی داشته باشند . در این مرحله می توانید از تمامی اطلاعات محصول خود مانند برند ، لوگو ، مشخصات محتویات محصول و … استفاده نمایید . همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در چاپ طلاکوب برند eye liner از برند و اطلاعات محصول در طراحی مورد استفاده قرار گرفته شده است . پس از اتمام مراحل طراحی باید برای طرح مورد نظر قالب ساخته شود تا طرح شما روی محصول چاپ شود .

کیفیت چاپ طلاکوب برند eye liner

روش های متفاوتی برای چاپ صنعتی وجود دارد مانند چاپ تامپو ، چاپ سیلک اسکرین ، چاپ ترانسفر و … که هر کدام مراحل مختص به خود را خواهد داشت . چاپ طلاکوب در دو روش سرد و گرم انجام می گردد اما مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس از روش چاپ گرم به دلیل ماندگاری بیشتری که دارد ، استفاده می کند . این مجموعه از ورق های متالایز با کیفیت و درجه یک برای چاپ طلاکوب برند eye liner استفاده نموده که شفافیت و درخشندگی جذابیت چاپ روی محصول را افزایش داده است . این نوع چاپ تحت فشار و حرارت بالا انجام شده که کیفیت بالایی داشته و در برابر عوامل محیطی مانند نم و رطوبت ، سرما و گرما ، سایش دست  و … مقاوم است . پس از اتمام مراحل چاپ ، محصولات درون بسته بندی های موجود قرار می گیرد تا از آسیب دیدن چاپ روی محصول جلوگیری شود . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس چاپ های انجام شده در این مجموعه را در نهایت کیفیت ارائه داده است و کیفیت آن ها را تضمین می کند . همچنین قابلیت چاپ روی هر جنسی از محصولات مانند چوب ، شیشه ، پلاستیک و … را خواهد داشت .

راه های ارتباطی با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس مراجعه نمایید و یا از طریق #چاپ صنعتی ایساتیس با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *