چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار

چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار-چاپ صنعتی ایساتیس

یکی از ظروفی که بیشتر مورد استفاده کودکان قرار می گیرد ، قمقمه های پلاستکی می باشد. مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس با استفاده از به روز ترین دستگاه های تمام اتوماتیک و نیرو های کار آزموده و ماهر قابلیت چاپ روی هر  نوع قطعه با هر نوع جنس اعم از پلاستیکی ، شیشه ای ، چوب  و …را دارد. یکی از چاپ های انجام شده در مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار می باشد . این مجموعه کیفیت تمامی چاپ هایی که روی قطعات انجام داده است را تضمین می کند . در ادامه به بررسی بیشتر این نوع چاپ خواهیم پرداخت.

 

بررسی کلی چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار

چاپ روی قطعات مختلف یکی از ماندگار ترین روشهای تبلیغ به حساب می آید. شما عزیزان می توانید با صرف هزینه ای اندک روی قطعات خود اطلاعات و عکس هایی را که چاپ آن ها باعث جذاب تر شدن محصول می شود را استفاده نمایید. این نوع چاپ که با نام چاپ حرارتی شناخته شده است به صورتی است که طرح مورد نظر شما روی کاغذ های مخصوص چاپ شده و با استفاده از حرارت روی قطعات ما قرار خواهد گرفت . شما عزیزان می توانید در این نوع چاپ از هر نوع طرح دلخواهی  استفاده کنید . طرح شما در هر تعداد رنگی که باشد طی یک مرحله بر روی قطعه ی شما قرار خواهد گرفت . روش های دیگری نیز برای چاپ روی قطعات وجود دارد مانند چاپ سیلک ، چاپ تامپو و … که مثل چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار تنوع رنگ نخواهند داشت. اساس این نوع چاپ کاملا یا چاپ های دیگر متفاوت است. پرسنل کار آزموده و ماهر در نهایت دقت چاپ روی قطعات را انجام داده است به صورتی که بتوان بهترین و واضح ترین چاپ روی قطعه را داشته باشیم.

 

شما عزیزان میتوانید مطلب  چاپ تامپو برند escada را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار

طراحی در چاپ بر روی قطعات مرحله ای بسیار مهم است و باید به صورتی انجام گیرد که بیشترین جذابیت را برای محصول شما ایجاد نماید . از آن جایی که قمقمه  یکی از وسایلی است که کودکان از آن استفاده می کنند باید طراحی جذاب داشته باشد که نظر آن ها را جلب نماید . برای نمونه چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار که با به کار گیری از عکس های کارتونی جلوه ی خاصی را به محصول داده شده است. شما عزیزان می توانید در مرحله طراحی از لوگو ، برند ، مشخصات محتویات درون محصول و … استفاده کنید و از آن جایی که مصرف کننده دائما با  محصول شما در ارتباط است برند شما را مشاهده خواهد کرد و در ذهن او باقی خواهد ماند . طراحان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس علاوه بر این که باید به برنامه های طراحی مسلط باشند باید از تمامی مراحل چاپ صنعتی گاهی داشته باشند . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس قابلیت چاپ روی قطعات با هر سایزی از ریز ترین قطعه گرفته تا درشت ترین آن داشته است .  طراحی انجام شده در این چاپ باید به صورت معکوس انجام شود تا در زمان چاپ طرح شما به درستی روی قطعه قرار بگیرد.

 

برچسب چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دار

پس از انجام مرحله ی طراحی برای قطعه ی شما فیکسچر ساخته خواهد شد تا قطعه ی شما روی میز کار ثابت قرار گیرد و چاپی واضح و دقیق داشته باشیم . طرح مورد نظر شما روی برچسب ها چاپ خواهد شد و با استفاده از حرارت روی قطعه منتقل خواهد می شود . این نوع چاپ مانند روش های دیگر قابلیت شست و شو دارد و به هیچ عنوان چاپ روی آن پاک نشده و خللی در آن ها ایجاد نخواهد شد. از آن جایی که این قطعه دائما در حال استفاده بوده، در اثر سایش دست و عوامل محیطی دیگر ، چاپ های انجام شده به هیچ عنوان پاک نخواهد شد.  این نوع چاپ در نهایت دقت و ظرافت انجام می شود. در روش های چاپ دیگر باید برای طرح مورد نظر شما کلیشه و شابلون ساخته شده است . در چاپ طلاکوب نیز که با استفاده از قالب های ساخته شده انجام می گیرد، بیشتر روی لوازم آرایشی چاپ خواهد شد .پس از اتمام مراحل چاپ ترانسفر بر روی قمقمه ی نی دارقطعات درون درون بسته بندی های مناسب قرار خواهد کرد تا از صدمه دیدن چاپ ها جلوگیری شود .

 

پل های ارتباطی با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه روش های انجام فرایند چاپ بر روی قطعه ،  کیفیت رنگ ، طراحی صنعتی، کلیشه سازی ، شابلون سازی و فرایند چاپ ترانسفر به سایت چاپ صنعتی ایساتیس مراجعه نموده و به صورت رایگان با مشاورین این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. همچنین می توانید از طریق #چاپ صنعتی ایساتیس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *