چاپ بادکنک

چاپ بادکنک - به روش سیلک

یکی از محصولاتی که به طور یقین نیازمند چاپ می باشد بادکنک است. اگر توجه کرده باشید اکثر بادکنک های موجود در فروشگاه ها دارای چاپ های مختلفی می باشند و این باعث می شود تا افراد بتوانند با توجه به مراسم های خود بادکنک های مناسب را تهیه کنند. این مسئله باعث می‌شود تا چاپ بادکنک به امری ضروری تبدیل شود و طرحی که روی بادکنک به کار می رود دارای اهمیت بالا باشد. مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس با استفاده از دستگاه های به روز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، امکان چاپ روی انواع بادکنک را فراهم می کند. به این ترتیب شما می‌توانید با اعتماد به ما بادکنک های تولیدی خود را به چاپی با کیفیت مزین کنید و به این ترتیب فروش بیشتری را به دست آورید.

چاپ بادکنک، راهی برای فروش بیشتر

بادکنک یکی از مهم‌ترین لوازمی است که در تزیینات به کار می رود و به این ترتیب می توان مراسم های خود را زینت بخشید. برای مثال در مراسم های تولد، ازدواج، یاد بود و … از بادکنک های دارای پیام‌های مورد نظر برای تزیین فضا استفاده می کنند. این باعث می‌شود تا چاپ بادکنک دارای اهمیت بسیار زیادی شود و تاثیر مستقیمی در افزایش فروش این محصول داشته باشد. همچنین از این روش می‌توان برای تبلیغات نیز استفاده کرد. این روش کم هزینه کمک می کند تا شما بتوانید تبلیغات کارآمدی را ارائه دهید که سود مناسبی را به مجموعه شما سرازیر خواهد کرد. در همه جای جهان بادکنک های دارای چاپ با استقبال بیشتری روبه‌رو هستند، به همین علت بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان بادکنک به دنبال مجموعه ای برای چاپ روی بادکنک می گردند. مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس انواع دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را در دست دارد و به این وسیله می‌تواند چاپ ظریف و با کیفیتی را روی انواع بادکنک ها ایجاد کند. با توجه به اینکه بادکنک در رنگ های مختلف تولید می شود، می توان از آن به عنوان تم مراسم استفاده کرد و این باعث شده تا در تمامی جشن ها و مراسم های عزاداری از بادکنک های مخصوص استفاده شود، به همین علت می توان پیامی مناسب با مراسم ها را روی بادکنک چاپ کرد و به این شیوه فروش بیشتری را به دست آورد. چاپ روی بادکنک نیازمند رعایت نکاتی می باشد چرا که این محصول حساس و انعطاف پذیر است و نیاز به استفاده از روش خاص در چاپ آن وجود دارد.

شما می توانید از مقاله چاپ تامپو برند  ARGAN OIL نیز دیدن نمایید.

چاپ بادکنک - مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

موارد با اهمیت در چاپ بادکنک

در چاپ بادکنک می توان از روش چاپ سیلک استفاده کرد اما این روش دارای تفاوت های بسیاری با چاپ سیلک روی سایر قطعات و محصولات مختلف می باشد. چرا که بادکنک بسیار انعطاف پذیر است و دارای سطحی محدب می باشد. با توجه به اینکه بادکنک دارای سطحی کش سان است نمی‌توان از هر نوع رنگی برای چاپ روی آن استفاده کرد و با توجه به مقاومت پایین این کالا چاپ روی آن نیازمند تجربه بالا می باشد. یکی از مسائل مهمی که در این نوع چاپ باید رعایت شود این است که بادکنک قبل از چاپ باد می شود، در غیر این صورت چاپ به درستی صورت نگرفته و با باد شدن بادکنک، کچلی هایی روی سطح آن ایجاد خواهد شد. با توجه به این موضوع باید فشار دستگاه باد را به صورتی تنظیم کنیم که بادکنک به اندازه کافی باز شود، به صورتی که امکان ترکیدن آن ایجاد نشود و علاوه بر آن سطح آن به میزان کافی برای چاپ کش آمده باشد، بنابراین فشار دستگاه باد با توجه به اندازه بادکنک تعیین می شود. در مرحله بعد تنظیم دستگاه پرس نقش تعیین کننده‌ای در چاپ خواهد داشت چرا که اگر میزان فشار دستگاه پرس به حد زیادی برسد باعث ترکیدن بادکنک های باد شده خواهد شد. بنابراین چالش های بسیاری در این نوع چاپ ایجاد خواهد شد و نیاز به دستگاه پیشرفته چاپ و کارکنانی با تجربه برای انجام عملیات چاپ احساس می‌شود. بعد از اینکه عملیات چاپ کامل شد باید با استفاده از دستگاه تثبیت کننده رنگ جوهر را خشک کرده و سپس باد بادکنک ها را خالی کرد. به این ترتیب اگر رنگ استفاده شده دارای کیفیت پایین باشد بعد از باد شدن مجدد بادکنک، رنگ‌ها از سطح آن جدا شده و به صورت پودر می‌ریزند بنابراین مهم است تا از مواد با کیفیت استفاده شود.

چاپ بادکنک توسط مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس

مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس انواع چاپ های صنعتی را در تیراژ بالا انجام می دهد. در این مجموعه با استفاده از انواع دستگاه چاپ سیلک، چاپ تامپو، چاپ طلاکوب و چاپ ترانسفر می توان روی هر نوع قطعه تولیدی با کیفیت چاپ هایی را ایجاد کرد. به عنوان مثال چاپ بادکنک با استفاده از دستگاه سیلک و در تیراژ بالا در این مجموعه انجام می پذیرد. به‌طور معمول بادکنک ها دارای شکل و اندازه های متفاوتی هستند و علاوه بر آن از جنس های مختلفی ساخته می شوند، به همین علت کیفیت آن‌ها دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشد. به همین علت برای چاپ روی انواع بادکنک احتیاج به ساخت شابلون مخصوص می باشد که در ساخت شابلون طرح مورد نظر نیز دارای اهمیت خواهد بود. در مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس شابلون و فیکسچر توسط کارکنان این مجموعه ساخته می‌شود و با وجود این لوازم می‌توان چاپ را به طور دقیق ایجاد کرد. همچنین با وجود حساسیت چاپ روی بادکنک بهتر است تا از رنگ های با کیفیت خارجی برای این نوع چاپ استفاده شود.

در صورتی که علاقه مندید با استفاده از چاپ روی بادکنک های وارداتی یا تولیدی مجموعه خود، آن ها را زینت ببخشید و به این طریق فروش بیشتری را به دست آورید، به شما پیشنهاد می کنیم تا وارد صفحه تماس با ما شوید و در رابطه با این نوع چاپ و قیمت آن از کارشناسان این مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید. علاوه بر آن به شما پیشنهاد می کنیم تا برای مشاهده سایر خدمات ما را از طریق صفحات اجتماعی در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید. از همراهی شما سپاس گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *